15.4.-Sváděla Soukupa!

10. května 2008 v 12:32 | AninQa :-)) |  Z bulváru

Martina Pártlová - Sváděla Soukupa!


Martina Pártlová sváděla porotce svými sexy šaty!
PRAHA - Porotce Ondřej Soukup (56) měl v neděli těžký večer! Nejdřív ho totiž svými přiléhavými šaty sváděla zpěvačka Martina Pártlová (28) a potom musel svým hlasem rozhodnout, který z koní jeho stáje soutěž opustí. "Vypadal vážně na prášky," přiznal jeden z lidí ze štábu. A soutěžící Ondřej Ruml? Ten se radši odstěhoval z hotelu!
Ruml si totiž v luxusním hotelu Mövenpick stěžoval na nadměrný hluk, a tak se raději jel vyspat domů. "Byl tam šílený rámus. Dejte k sobě herce a zpěváky a uvidíte ten randál," řekl Ruml, který má alespoň to štěstí, že je z Prahy.
To Ondřej Soukup si užil ještě pernější chvíle! Poté, co jej svým sexy zpěvem a bujnými vnadami sváděla zpěvačka Martina Pártlová, byl nucen poslat »do kytek« jednu ze svých svěřenkyň. Do boje »Kdo s koho« se totiž dostali dva koně z jeho stáje - Kamila Nývltová s Pavlínou Ďuriačovou, dvě aspirantky na vítězství v soutěži! "Nebylo příjemné rozhodovat, která půjde z kola ven, ale nějak jsem to zvládnout musel," řekl po přenosu Soukup. Ten nakonec potopil Ďuriačovou, která se pyšnila jedním z nejlepších hlasů ze všech finalistů a navíc byla i jednou z favoritek sázkových kanceláří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Doufam,že fandíš Martince

Jasněě,je skvělá 54.7% (58)
Jjj 11.3% (12)
Moc ne,ale neni nejhorší 15.1% (16)
Vůbec !!! 18.9% (20)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama